Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie są najlepsze ustawienia pod bf4, które zabierają najmniej fps?


Matkimen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie znam nazwy twojego procesora i ilości fpsów (średnio).

FullHd - Średnie.

Hd - Wysokie

Czym niższa rozdzielczość możesz sobie pozwolić na lepsze ustawienia graficzne :)
Możesz też ustawić wyższy poziom tekstur i zmniejszyć filtrowanie, dostosuj to pod siebie i swój komputer :>

1RkW7od.png

Opublikowano

Nie znam nazwy twojego procesora i ilości fpsów (średnio).

FullHd - Średnie.

 

Hd - Wysokie

 

Czym niższa rozdzielczość możesz sobie pozwolić na lepsze ustawienia graficzne :)

Możesz też ustawić wyższy poziom tekstur i zmniejszyć filtrowanie, dostosuj to pod siebie i swój komputer :>

 

No tą filozofie już opanowałem, chodziło mi o coś innego, czytaj ze zrozumieniem

 

Pytanie jest jakie są najlepsze ustawienia pod bf4, które NIE ZŻERAJĄ FPSY, czyli takie, żeby można było optymalnie grać nie tracąc przy tym na skuteczności i widoczności przeciwników..

Opublikowano

Wszystko na niskie off, siatka i tekstury na ultra + full hd

CPU: i5-4670K, Płyta: Asrock Extreme 4 z87, GPU: Gigabyte Gtx 760 2GB OC, PSU: SilentiumPC Deus M1 650W Bronze ,

SSD: Crucial MX200 250GB, HDD: WD Blue 1TB, Obudowa: Fractal Design Arc XL,RAM: 2x 4GB HyperX DDR3 1600MHz CL9

Opublikowano

No tą filozofie już opanowałem, chodziło mi o coś innego, czytaj ze zrozumieniem

 

Pytanie jest jakie są najlepsze ustawienia pod bf4, które NIE ZŻERAJĄ FPSY, czyli takie, żeby można było optymalnie grać nie tracąc przy tym na skuteczności i widoczności przeciwników..

Czytam :)

Powiedziałeś ustawienia to Ci powiedziałem, przestaw sobie filtrowanie, ciężko ? Napisałem to spróbuj.

1RkW7od.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...